Muži, už nikdy žádné selhání v ložnici! eJoy® Long vám pomůže s prodloužením sexu

eJoy Long

Problém s nedostatečnou délkou milování vinou příliš rané ejakulace byl jakoby poněkud v pozadí oproti nejznámějším obtížím s erekcí. Naštěstí, brzy to může být minulost.

Chvilku se zdálo, že muži řeší jen „krátkou mužnost“ nebo to, že „jim nestojí“ a nic jiného už nikoho nezajímalo. V tomto humbuku téměř zanikl jiný vážný problém a to předčasná ejakulace a brzké vyvrcholení. Své by o tom mohly mluvit hlavně ženy, kterým to vážně narušovalo jejich vlastní sexuální život.

Zvýšená vzrušivost i nervozita

Je všeobecně známo, že ženy potřebují k dosažení orgasmu více času, než muži. Rozdíl lze sice zmírnit tím, pokud se muž „pověnuje“ ženě více už v předehře a pak se snaží o co nejdelší výdrž při milování, ale stejné to nebude nikdy.

O to vypouklejší je tato odlišnost v situacích, kdy dojde u muže k vyvrcholení extrémně brzy, například do 1 až 2 minut od začátku pohlavního styku.

Takovému stavu se říká také předčasná nebo příliš raná ejakulace a podle statistik může trápit v některých věkových skupinách až 20 % všech mužů. Důvody přitom mohou být různé, ať už vyšší libido, nedostatek sexu, ale také zvýšená vzrušivost, nervozita a stres. Jen minimum případů souvisí s nějakými závažnými fyziologickými poruchami.

Produkt speciálně zaměřený na prodloužení sexu

Řešení na tento dlouho zaznávaný problém se pokusila mužům nabídnout značka eJoy, která už má na trhu speciální přípravek pro posílení potence či libida. Její nejnovější počin, eJoy® Long, směřuje právě do oblasti předčasné ejakulace.

Odpovídá tomu i složení, které opět vychází z přírodních látek s přirozeným působením, tentokrát je ale jejich kombinace speciálně navržena pro prodloužení pohlavního styku a oddálení vyvrcholení.

Součástí složení tak jsou rostlinné extrakty Tribulus Terrestris, Maca a Panax Ginseng, společně s aminokyselinami L-Arginin a L-Citrulin. Díky synergii účinků a působení těchto účinných látek dochází k prodloužení erekce, uklidnění nervové soustavy a snížení citlivosti penisu na sexuální dráždění.

Dvě pilulky a je po problému?

eJoy® Long má podobu kapslí určených k perorálnímu užívání, což je, lidskou řečí řečeno, nejpohodlnější způsob dávkování. Stačí si dát 2 tablety 30 minut před plánovaným pohlavním stykem a zapít je vodou.

Pochopitelně, nakolik jsou účinné látky přírodního charakteru, nečekejte zázrak z večeře do rána. Užívání by mělo být dlouhodobější, klidně i 3 či 4 měsíce, první účinky byste však měli vidět již po několika týdnech dávkování.

Pozitivní zprávou ale je, že působení jednotlivých účinných látek je maximálně přirozené a tak je i užívání eJoy® Long bezproblémové, zvláště pokud jde o vedlejší účinky. Ani dlouhodobé a pravidelné užívání vám tedy nebude způsobovat žádný problém a jedinou změnu zaznamenáte právě v délce pohlavního styku.

Koupě bez starostí a bez lékaře

Pokud se ptáte, zda si umíte tyto pilulky koupit i bez toho, abyste museli zajít za lékařem, odpověď vás určitě potěší: ano, nakolik jde o volně dostupný přípravek.

To, že si umíte eJoy® Long koupit bez předpisu nebo předchozího vyšetření, neznamená ale, že by šlo o nekvalitní produkt. Jelikož pilulky neobsahují žádné syntetické léčivo, jsou prodejné volně a bez receptu.

Podobně jako eJoy®, i eJoy® Long je schválen pro prodej a má certifikaci Úřadu veřejného zdravotnictví, takže se není třeba obávat o původ či kvalitu. Pokud byste si jej chtěli zakoupit nebo dozvědět něco více o složení a užívání, navštivte oficiální stránku výrobce www.ejoytablety.cz, kde najdete všechny odpovědi. Momentálně lze objednat is doručením zdarma přes Zásilkovnu.

PR sdělení společnosti Pharmatico CE s. r. o., eJoy® Long je doplněk stravy