Máte problémy s erekcí? Vyzkoušejte přípravky na erekci bez předpisu

* Doplňky stravy
  • Erexan
  • Cena od 2500 do 5000 Kč
Načíst další produkty

Erexan

Téma, které je terčem řady košilatých vtipů. Ale také záležitost, s níž se neradi někomu svěřujeme a návštěva lékařské ordinace je mnohdy zvažována hodně dlouho, pokud do takových míst vůbec vkročíme. Pokud se nám v ložnici nezadaří jednou či dvakrát po sobě, není však důvod řešit všechno nějak složitým způsobem. Možná může zlepšit situaci úprava stravovacích návyků, menší porce na talíři prospějí všem. Ke slovu se jistě dostanou i doplňky stravy, které mohou také přispět, i když nejsou tímtéž, co léčiva ze specializovaných ordinací.

Trojice různých variant tobolek Eraxan i pro seniory

Osmnáct let a více, to je doporučený věk pro uživatele doplňku stravy Erexan. Tyto tobolky tedy může užívat kdokoliv, kdo je plnoletý – a horní věková hranice je v podstatě bez omezení, záleží na jednotlivci, jak se sám cítí. Tři varianty, Standard s 15 tobolkami, Kontrol, kde je tobolek dvojnásobné množství a také Stabil, kde už je připraveno 90 tobolek (a při průměrné spotřebě 2 tobolek za den vyjde toto balení na měsíc a půl). Samozřejmostí je přírodní složení, v těchto tobolkách nenajdete chemické konzervanty nebo barviva, což je jistě velký plus pro případné uživatele s alergiemi nebo obecně citlivým zažíváním.

Jaký je vlastně obsah tobolek?

Výtažky přímo z přírody alias kotvičník zemní a řeřicha peruánská. V doplňku stravy s logem Erexan dále můžeme najít i extrakt z ženšenu a pestrou paletu vitamínů a minerálních látek, kupříkladu také důležité aminokyseliny jako L-Arginin nebo L-Lysin. Varianta Stabil je určena taktéž pro seniory, samozřejmě je zde důraz na dodržení doporučeného dávkování. Požadujete diskrétní jednání? Samozřejmě, obal bez reklam je samozřejmostí, dodejce, ať už z pošty nebo přepravní společnosti, nebude mít žádné indicie, díky kterým by zjistil, co se ukrývá uvnitř balíčku.

Jak jste byli spokojení s firmou Erexan?