Máte problémy s erekcí? Vyzkoušejte přípravky na erekci bez předpisu

* Doplňky stravy
  • E-reX24
Načíst další produkty

Erex 24

Erektilní dysfunkce, nedostatečné ztopoření a problémy v ložnici obecně. To je téma, o kterém se nehovoří snadno a mnohdy stojí i za začátkem konce manželského svazku. Jak předejít takové hrozbě? S dlouhodobými problémy je nutné svěřit se lékaři, krátkodobé pak mohou pomoci zlepšit třeba korekce v životosprávě či zdravý pohyb v rozumné míře, třeba běhání, cyklistika nebo i rotoped. Sexuální život nemusí končit po padesátce, to rozhodně nikde není psáno! Prospět celé věci mohou i doplňky stravy, jako je například Erex 24 od belgické firmy Biolab.

Cesmína paraguayská je základem složení tabletek Erex 24

Především je třeba sdělit, že jde o doplněk stravy, nikoliv léčivo, jak by se možná mohl někdo na první pohled domnívat. Podobné upozornění pak předejde nedorozuměním, nejde o zázračný a univerzální lék, kdy si stačí vzít tabletku a počkat, až problémy za pár hodin pominou a už se nikdy nedostaví. Erex 24 obsahuje ryze přírodní látky, takže je organismem obecně dobře přijímán. Doporučené dávkování je jedna tableta za den, i když lze toto číslo samozřejmě upravovat podle potřeby a osobního pocitu.

Erex 24 jako tabletky nebo intimní gel

V rámci značky Erex 24 se nabízí nejen klasické tabletky, kde hraje dominantní roli výtažek z cesmíny paraguayské zvané též „Yerba Maté“, zakoupit lze také intimní gel na vodní bázi s kokosem nebo výtažkem z ginkgo biloby, jenž může prospět lepšímu prožitku při partnerském sexu. Složení, které je zcela bez zbytečné chemie je tedy samozřejmě velmi vítané, je to trend nejen u potravin, ale i kosmetiky 21. století a doplňky stravy pochopitelně nemohou v tomto směru zůstávat nijak stranou. Erex 24 obsahuje i pro lidské tělo velmi důležitý minerál, jakým je zinek – a jistě jej netřeba dlouze představovat. Modré tabletky Erex 24 jsou v balení po třiceti tabletách, při běžném dávkování tedy vydrží zhruba na měsíc.

Jak jste byli spokojení s firmou E-reX24?